Naar overzicht

Café Doodgewoon: Ongeneeslijk ziek, wat nu?

30 jan 2025

Café Doodgewoon is een bijeenkomst voor mensen die ongeneeslijk ziek zijn en hun naasten. Voor steun, voorlichting en begrip in deze moeilijke fase van het leven. Donderdag 6 februari is het thema: Ongeneeslijk ziek, pijn en lijden, wat kan helpen?

Café Doodgewoon is een nieuw initiatief van De Brug Maas en Waal, Hospice, Thuiswaken en Respijtzorg.

Wat gebeurt er met u en uw omgeving als u te horen krijgt dat u ongeneeslijk ziek bent en niet meer beter wordt? Café Doodgewoon kan voor u en uw naasten een belangrijk steunpunt zijn. De mogelijkheden ten aanzien van pijnverlichting, pijnbestrijding worden besproken. Ook komt Palliatieve Sedatie en Euthanasie aan de orde. Wat, wanneer en hoe kan dit worden ingezet

De bijeenkomsten vinden plaats bij Kasteelhof, Kasteellaan 50, in Druten, in ontmoetingsruimte De Hof. Voor koffie en thee wordt gezorgd en de toegang is vrij. Meer informatie over alle data en thema’s van de bijeenkomsten vindt u in de flyer. Aanmelden kan via info@debrugmaasenwaal.nl of door te bellen naar 0487 540 242.